• (050) 400 85 12
  • (067) 570 19 07
  • (067) 574 55 46
  • (057) 714 15 31
Callback

Товари

Стрічка для транспортера представляє собою тяговий каркас (сталеві троси, один або кілька шарів тканини і т.д.) з прошарками ПВХ, гуми або поліуретану. Стрічка конвеєра має робочий (верхній), і ходовий (нижній), шари, які називаються «обкладками». Вони виробляються, в більшості випадків, з того ж матеріалу, що і прошарки між шарами тканини.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії ТОВ "Торгово-ремонтне підприємство" Таргет" є продаж транспортерних стрічок б/у.

Ці стрічки представляють собою конвеєрні стрічки, які були замінені внаслідок виходу з ладу, регламентної заміни (заміна на деяких підприємствах проводиться після закінчення певного терміну експлуатації, незважаючи на ступінь зносу), в процесі модернізації ліній або перепрофілювання підприємства. Також часто демонтуються конвеєрні стрічки, які мають велику ступінь зносу або їх стан не дозволяє використовувати її в подальшому на даному підприємстві.

Стрічки ПВХ (PVC) використовуються для транспортування матеріалів з малою абразивністю. Часто застосовуються в харчовій, деревообробній, фармацевтичної промисловості, на пакувальних лініях, в пекарнях для подачі тіста, і т.д.

Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальної продукції Rema Tip Top в Україні за дуже приємними цінами. Клеї Rema Tip Top - гарантують надійне та міцне з'єднання типу "гума-гума", "гума-тканина", "гума-метал" і "тканина-тканина", гарантовані німецькою якістю!

Компанія "ТРП" Таргет "реалізує техпластину гумову різних видів і надає послуги футерування конвеєрних барабанів з використанням техпластин.

Покриття поліуретаном коліс, катків і роликів (в т.ч. конвеєрних) дозволяє значно збільшити термін служби цих виробів, особливо при роботі в умовах високих навантажень (наприклад, колеса для навантажувачів та іншого внутрішньовиробничого транспорту).

Ролики для конвеєрів (роликоопори, конвеєрні вали) - одна з основних складових частин конвеєра, вони призначені для підтримування стрічки між барабанами транспортера.

ТОВ "ТРП" Таргет" виробляє всі типи конвеєрних барабанів (натяжні, приводні, відхильні) для зернопереробної, вугільної, будівельної, гірничодобувної промисловості (максимальний діаметр 2800 мм). Виготовляємо барабани для харчової промисловості з нержавіючої сталі.


ООО "ТРП "Таргет" изготавливает шевронированные (рифленые) ленты на собственном производстве в г. Харькове.

Шевронные ленты изготавливаются путем крепления к ленте Т-образного профиля (см. рисунок ниже).

Ленты с поперечным профилем используются для транспортировки различных грузов под углом до 45 градусов.

Стрічки норійні використовується для транспортування сипучих і кускових вантажів, які мають невисоку абразивність, також застосовуються як тяговий елемент у водопідйомниках, елеваторах, норіях, рядкових жатках.
Областю застосування стрічок норійних є харчова і легка промисловість, агропромислові підприємства і будівництво.