• (050) 400 85 12
 • (067) 570 19 07
 • (067) 574 55 46
 • (057) 714 15 31
Callback

Конвеєрна стрічка б / у, пропонуємо купити транспортерну стрічку б / у

Одним з напрямків діяльності нашої компанії ТОВ "Торгово-ремонтне підприємство" Таргет" є продаж транспортерних стрічок б/у.

Ці стрічки представляють собою конвеєрні стрічки, які були замінені внаслідок виходу з ладу, регламентної заміни (заміна на деяких підприємствах проводиться після закінчення певного терміну експлуатації, незважаючи на ступінь зносу), в процесі модернізації ліній або перепрофілювання підприємства. Також часто демонтуються конвеєрні стрічки, які мають велику ступінь зносу або їх стан не дозволяє використовувати її в подальшому на даному підприємстві.

Ми пропонуємо транспортерну стрічку б/у від таких відомих виробників як SEMPERTRANS BELCHATOW (Польща), ЗАТ «Курскрезинотехника», MATADOR (Чехія), Stomil Wolbrom S.A. (Польща), S.I.G. Societa 'Italiana Gomma (Італія) і т.д.

Матеріал корду в більшості випадків це синтетичні тканини - EP-200, EP-400, ТК-200, ТК-350 і т.д.

У нас ви можете купити транспортерну стрічку б/у декількох типів:

 • Ідеальний або відмінний стан. В даному випадку лінія практично не має зносу і за своїми властивостями практично ідентична новій. Завдяки цьому Ви можете максимально вигідно купити транспортерну стрічку, яка має практично повний ресурс.
  транспортерная лента б/у в идеальном состоянии транспортерная лента б/у в идеальном состоянии 2
 • Гарний стан. Має видимі сліди експлуатації, невеликі подряпини і пошкодження гумового шару (котрі не досягають тканинного корду). Знос стрічки становить 10-15%, така стрічка є відмінним вибором для будь-якого підприємства, оскільки має практично повний ресурс, може використовуватися на будь-яких конвеєрах, в тому числі і важко навантажених (кар'єрні, будівельні транспортери).

  Транспортерная лента б/у в хорошем состоянии Транспортерная лента б/у в хорошем состоянии 2
 • Стрічка транспортерна б / у для нецільового використання. В таких стрічках є пошкодження гумового шару і гумового борту. Ступінь зносу становить до 20% від загальної товщини. Відсутні наскрізні порізи і прориви. Може використовуватися в якості гумових доріжок в стайнях і корівниках, облаштування огорож і як прокладки. Можливе використання на конвеєрних лініях з невеликою завантаженістю.

  Транспортерная лента б/у для вустелки Транспортерная лента для вустелки 2

  Некондиційна. Має значні пошкодження і високий ступінь зносу, присутні прориви і порізи, наскрізні пошкодження, прориви гумових бортів. Для використання на конвеєрі не придатна, застосовується в якості шумо- і віброізоляції.

  транспортерная лента б/у некондиционная Транспортерная лента б/у некондиционная 2

Купити транспортерну стрічку б/у в ТОВ "Таргет"

Якщо вам потрібна конвеєрна стрічка б/у, то вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером, і він проінформує про всі варіанти, які є на даний момент на складі. Стрічку ви можете забрати власним транспортом або замовити доставку фірмами-перевізниками (Нічний Експрес, Нова Пошта, Делівері або будь-яка інша транспортна компанія на Ваш вибір)

За бажанням Замовника можливе укладання договору. При безготівковому розрахунку, Ви отримуєте повний пакет документів (оригінал рахунку, податкова накладна, видаткова накладна).

 

Задать вопрос