• (050) 400 85 12
  • (067) 570 19 07
  • (067) 574 55 46
  • (057) 714 15 31
Callback

Матеріали REMA TIP TOP

banner tiptop

Компанія ТОВ "ТРП" Таргет "пропонує великий асортимент продукції німецької фірми Rema Tip Top (STAHLGRUBER GmBH):

• Системи антикорозійного захисту;
• Матеріали забезпечують захист від зносу;
• Спеціальні розчини і клеї;
• Матеріали для футерування конвеєрної техніки.

Для наших клієнтів ми пропонуємо оптимальні ціни і оперативну доставку в будь-яку точку України.

 Клейові системи Rema Tip Top

Клеї виготовлені німецькою компанією Rema Tip Top чудово зарекомендували себе у всьому світі і за останні 20 років широко застосовуються в Україні на різних підприємствах.

Лінія клейових систем Rema Tip Top призначена для самих різних сфер застосування - від використання в харчовій промисловості до шахт і агресивних середовищ.
В основному клейові системи цієї компанії використовуються для холодної вулканізації, футерування, стикування і ремонту конвеєрних стрічок, роликів і барабанів, а також нанесення різних захисних покриттів на обладнання, для підвищення його зносостійкості, захисту від корозії і налипання матеріалу, що транспортується.

Клейові з'єднання на відміну від механічного стикування, забезпечують рівномірний розподіл натяг в з'єднаних елементах. Також завдяки клейовому шару значно зменшується або повністю виключається корозія між елементами.

Двокомпонентні клеї Rema Tip Top дають можливість з'єднувати, гуму з тканиною, з гумою, з металом, тканину з тканиною.
Клейові матеріали Rema Tip Top це німецька якість і надійність, перевірені десятиліттями!

kley T dlya vulkanizacii 1TIP-TOP розчин T
 
TIP-TOP розчин T для горячої вулканізації.
Цей розчин застосовується для гарячої вулканізації, гумово-тканинних конвеєрних стрічок.

 

Cement SC 4000 (зелений) 
Cement SC 4000 двокомпонентний клей, який застосовується в поєднанні з затверджувачем E-40. Розрахований на стиковку і ремонт всіх видів гумовотканинних стрічок і всіх видів футерування (від відкритих майданчиків до шахтних умов).

 


Основні переваги Cement SC 4000:

• Розрахований на використання при низьких температурах;
• Висока міцність забезпечується навіть в початковій фазі затвердіння;
• Великий термін зберігання (4 роки, при дотриманні рекомендацій виробника);
• Велике динамічне гранично допустиме навантаження після проведення склеювання.

 

Цей універсальний клей розроблений відповідно до екологічних норм і є альтернативою клею SC 2000. Він не містить речовин що впливають на озоновий шар атмосфери і хлористих вуглеців, в той же час він має високі технологічні показники.

Cement BC 3004

Cement BC 3004Cement BC 3004 (без хлористих вуглеводнів)

Застосовується з затверджувачем UT-R 20.
Даний склад розроблений для футерування великих площ. Допускається велика тривалість контакту з повітрям (клейовий склад можна використовувати протягом двох годин після змішування). Мала в'язкість забезпечує економне нанесення клею на поверхні.
Цей клей не призначений для ремонту і стикування транспортерних стрічок, у випадках, коли необхідна висока початкова адгезія.

 Праймер Rema Tip Top Metal

Цей праймер використовується в якості основи при склеюванні еластомер-метал. Використання праймера значно підвищує адгезію поверхні. Правильний вибір праймера і клейової суміші забезпечують більш високу якість склеювання і дозволяють досягти максимальної міцності.
Також цей праймер крім поліпшення адгезії з склеюваними матеріалами забезпечує ще й додатковий антикорозійний захист сталевої поверхні.

Сфера застосування праймера Rema Tip Top Metal - для попередньої обробки металевих деталей, використання цього праймера гарантує високу адгезію, температурну стійкість і забезпечуює стійкість клейового з'єднання до динамічних і статичних навантажень.

Metal Primer

Грунтовка Metal Primer PR 300

Використовується як сполучна ланка між поверхнею і наклеюють еластомером. Застосування даної грунтовки значно підвищує адгезію поверхні і збільшує стійкість металу до корозії.
Легкість нанесення і малий час застигання дає можливість в максимально стислі терміни проводити роботи по футеровці металоконструкцій.

Основні переваги:
  • Стійкість до атмосферних впливів (висока вологість, озон і т.д.);
  • Забезпечується найкращий показник адгезії при використанні клеїв SC 2000, SC 4000, BC 3000;
  • Не горить.
Задать вопрос