• (050) 400 85 12
  • (067) 570 19 07
  • (067) 574 55 46
  • (057) 714 15 31
Callback

Доставка товару в Миколаїв - ТОВ «Торгово-ремонтне підприємство «ТАРГЕТ»

Поставка товарів у Ніколаїв та Ніколаївську область здійснюється транспортними компаніями (САТ, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта, Євроекспрес і т.д.).

У разі необхідності (наприклад, відправити великі партії товару або негабаритний вантаж) ми також можемо організувати доставку окремим транспортом, що дозволить заощадити Ваші гроші.

Для виконання робіт зі стикування і ремонту стрічок, футерування і покритті гумою, прибуття бригади фахівців можливо протягом 12 годин. У разі коли терміновість відсутня і роботи можуть бути виконані без застосування важкого устаткування, наші співробітники виїжджають на місце проведення робіт залізничним або автобусним транспортом - це дозволяє значно знизити витрати Замовника.

Резинотросовая лента б.у. часто используется для выстилки складских помещений Гумотросова стрічка б.у. часто використовується для вистилання складських приміщень
Соединители Alligator позволяют быстро и качественно соединить ленту без спецоборудования З'єднувачі Alligator дозволяють швидко і якісно з'єднати стрічку без спецобладнання
Задать вопрос