• (050) 400 85 12
  • (067) 570 19 07
  • (067) 574 55 46
  • (057) 714 15 31
Callback

Послуги

Стикування конвеєрних стрічок

Основними методами стикування на сьогоднішній день є гаряча вулканізація (за допомогою преса), холодна вулканізація (склейка) і механічне з'єднання. Всі співробітники ТОВ «ТРП «ТАРГЕТ» є висококваліфікованими спеціалістами, які мають досвід роботи з усіма типами стрічок, в тому числі шевронними стрічками, стрічками з гофробортами і стрічками ПВХ.

 
 

ТОВ "ТРП" Таргет "виготовляє шевронні (рифлені) стрічки на власному виробництві в м.Харкові.

Шевронні стрічки виготовляються шляхом кріплення до стрічки Т-подібного профілю (див. малюнок нижче).

Стрічки з поперечним профілем використовуються для транспортування різних вантажів під кутом до 45 градусів.

 

Футерування конвеєрних барабанів дозволяє значно підвищити ресурс конвеєрної стрічки і збільшити зчеплення зі стрічкою, що запобігає її прослизанню. Також футерування забезпечує захист від корозії і зменшує знос частин транспортерної системи внаслідок попадання абразивних матеріалів.

ТОВ "ТРП "Таргет" надає повний спектр послуг по футеровці різних металоконструкцій і поверхонь.
Завдяки великому досвіду фахівців нашого підприємства, ми можемо провести роботи по футеровці будь-якої складності, в тому числі і виконуємо роботи з металоконструкціями нестандартної і складної геометрії.

 

ТОВ "ТРП" Таргет" спеціалізується на покритті гумою валів і конвеєрних роликів, як за допомогою гарячої вулканізації (в автоклаві), так і за допомогою холодної вулканізації.

Компанія ТОВ "Таргет" виконує будь-які види робіт з ремонту конвеєрних стрічок, також виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування поставлених нами транспортерних стрічок.