• (050) 400 85 12
 • (067) 570 19 07
 • (067) 574 55 46
 • (057) 714 15 31
Callback

Стикування конвеєрних стрічок

Найбільш поширеними методами стикування транспортерних і конвеєрних стрічок, є: гаряча вулканізація стрічок, склейка транспортерної стрічки (холодна вулканізація) та механічні з'єднання. Наша компанія спеціалізується на виконанні будь-якого ремонту, стикування і відновлення.

У ТОВ «ТРП «ТАРГЕТ» працюють тільки висококваліфіковані фахівці, завдяки чому стикування стрічок транспортерних і конвеєрних, буде якісно виконане в найкоротші терміни. 

Працюємо по всій Україні, бригада може виїхати на об'єкт Замовника і провести вулканізацію або склейку конвеєрних стрічок безпосередньо на конвеєрі Замовника.

Також для економії коштів ми пропонуємо послуги стикування, футерування барабанів і шевронування на наших виробничих площах, завдяки цьому Замовнику не потрібно оплачувати виїзд бригади на його об'єкт. Готовий виріб транспортується в будь-яку точку України.

На всі роботи по з'єднанню та склеюванню транспортерних стрічок ми надаємо гарантію до 36 місяців.

Особливості механічного стикування, гарячої вулканізації та склейки стрічок:

Даний метод найбільш надійний і якісний спосіб стикування конвеєрних стрічок, а в разі використання теплостійких і гумотросових стрічок, він є єдиним можливим. Такий метод гарантує дуже високу якість і довговічність з'єднання.

Наша компанія спеціалізується на стикуванні і ремонті конвеєрних стрічок методом гарячої вулканізації, повний спектр необхідного обладнання та досвідчений персонал гарантують високу якість ремонту будь-яких транспортерних стрічок.

Даний метод досить поширений завдяки простоті і універсальності, для проведення робіт не застосовується вулканізаційний прес, що значно спрощує проведення робіт. Метод холодної вулканізації дозволяє склеювати транспортерні стрічки будь-якої довжини і ширини, також він широко застосовується для ремонту пошкоджень (розрізів і розривів).

Застосування технології склеювання конвеєрної стрічки дасть можливість, в максимально стислі терміни відновити роботу конвеєрної системи, час проведення робіт не перевищує 1 дня.

 Метод холодної вулканізації може застосовуватися на більшості виробництв, оскільки з'єднання розраховане на дуже широкий температурний діапазон експлуатації.

 

Механічні з'єднувачі для транспортерних і конвеєрних стрічок забезпечують:

 • Максимально швидкий монтаж;
 • Просту стикування (в більшості випадків Замовник може сам виконати з'єднання);
 • Можливість стикування в будь-яких умовах (важкодоступні місця, погані погодні умови, забруднення конвеєра);
 • Можливість запустити транспортер відразу по завершенню стикування.
Основні типи механічних з'єднувачів

Механічні профільовані з'єднувачі «Вулкан»

Даний вид з'єднувачів застосовується на конвеєрних стрічках, які використовуються в шахтах, кар'єрах, рудниках. Таке з'єднання розраховане на експлуатацію в нормальних і складних умовах.
Установка елементів проводиться таким чином, що вони не виступають зовні гумового шару. Ця особливість забезпечує збереження натяжних і приводних барабанів, а також інших елементів конвеєрної системи (ролики, скребки і т.д.).

Механічні профільовані з'єднувачі «Вулкан-Бліц»

Нероз'ємне з'єднання болтового типу, призначається для швидкої стиковки конвеєрної стрічки, а також використовується при ремонті поздовжніх порізів будь-яких полотен конвеєра. Цей механізм забезпечує з’єднання двох профільованих пластин спеціальними гвинтами.
Пластини мають зубці, які проникають в каркас стрічки і не дають вириватися елементам сполучення.

Загнуті краї пластин ховаються в гумову обкладку полотна, завдяки чому не допускаються зачепи при проходженні скребків та інших механічних частин конвеєра.

 • Кріпильних елементів в комплекті - 25 штук, також в комплекті йде біта TORX 30;
 • Необхідна кількість елементів для полотна шириною 12 см. - 23-24 шт .;
 • Крок монтажу кріпильних елементів - 5 см .;
 • Відстань між гвинтами в шайбі (по центрам) - 6 см .;
 • Діаметр шайб - 9 см;
 • 630 мм - найменший діаметр барабана конвеєрної стрічки, з яким можна використовувати поперечну стикування таким з'єднанням.

Стикування стрічок під кутом 45 градусів, допускається на барабанах діаметром від 500 мм (в разі якщо це технічно можливо).

Механічні профільовані з'єднувачі «Вулкан-Бліц-Міні»

 • Нероз'ємне з'єднання болтового типу (Вулкан-2) призначається для стикування і ремонту будь-яких типів конвеєрних стрічок, монтаж аналогічний установці механічних з'єднувачів «Вулкан-Бліц»:

  • Кріпильних елементів в комплекті - 50 шт. + Біта TORX 30;
  • Відстань між гвинтами в шайбі (по центрам) - 4 см .;
  • Діаметр шайб - 6,5 см.

   

 • Alligator® - з'єднувальні замки

  Використання такого типу замків не вимагає високої кваліфікації робітників і може бути проведене в найкоротші терміни (в порівнянні з з'єднанням за допомогою холодної та гарячої вулканізації або використанні інших механічних з'єднувачів).
  Наша компанія пропонує такий тип замків для мало і середньонавантажених конвеєрів (переробка відходів, сільське господарство, деревообробка, упаковка, харчова, фармацевтична та будівельна промисловість).
  Добре зарекомендували себе при з'єднанні стрічок ПВХ.

   

 •  

Оформить заказ